Over ons

Over T&G

T&G verdeelt kwaliteitsvolle producten voor de behandeling, bescherming en afwerking van hout en andere bouwmaterialen.

 

Ons assortiment bestaat onder andere uit producten die hout beschermen tegen insecten, schimmels en zwammen, producten voor brandvertraging en afwerkingsproducten zoals lakken, oliën en beitsen.

 

T&G richt zich vooral naar vakmensen, maar verdeelt ook producten die gebruikt kunnen worden door particulieren.

Ons team

Danny Gorissen

Zaakvoerder

Robert Billen

Vertegenwoordiger

 

Email: robert.billen@berkem.com

Tel.: +32 475 53 02 11

Walter Herman

Vertegenwoordiger

 

Email: walter.herman@berkem.com

Tel.: +32 475 53 25 38

Rene Raeymaekers

Vertegenwoordiger

 

Email: rene.raeymaekers@berkem.com

Tel.: +32 475 50 57 50

Caroline Braekman

Vertegenwoordigster

 

Email: caroline.braekman@berkem.com

Tel.: +32 470 91 90 90

Peter Fontaine

Vertegenwoordiger

 

Email: peter.fontaine@berkem.com

Tel.: +32 472 46 66 25

Ron Hoogerwaard

Vertegenwoordiger

 

Email: ron.hoogerwaard@berkem.com

Tel.: +32 473 82 30 08

Hennie Hoogerwaard

Kleuranalyst – Magazijn

Sofie Castermans

Kleuranalyste – Magazijn

Driss Rifaï

Leveringen

Sonja Comhair

Boekhouding

Veerle Vanhove

Administratie

De geschiedenis van T&G

1989

In België richten Patrick Tersago en Danny Gorissen ‘T&G’ op, een bedrijf gespecialiseerd in producten voor de verduurzaming en afwerking van hout.

2010

De Franse Berkem Group verwerft T&G.

2011

Berkem Group richt Sarpap & Cecil Distribution op, een distributeur van producten voor de voorbereiding, behandeling en afwerking van hout.

2013

T&G, S&C Distribution in Rennes en een nieuw agentschap in Barcelona vormen een nieuw netwerk binnen de Berkem Group. Dit netwerk krijgt de naam ‘T&G Distribution’.

2015

Nieuwe bedrijven uit Gap, Toulouse en Chalon-sur-Saône treden toe tot het netwerk van T&G Distribution. Het bedrijf wordt opgedeeld in T&G Distribution France en T&G Distribution België/Spanje.

2016

Met nieuwe kantoren in Vaulx-en-Velin, Tours, Saint-Dizier, Paris Nord-Ouest, Paris-Est en Lille breidt T&G Distribution zijn geografische dekking en zijn producten- en dienstengamma fors uit.

2018

‘T&G Distribution’ wordt ‘T&G’ en heeft 90 medewerkers in België, Frankrijk en Spanje.

Wilt u graag onze oplossingen bekijken?